Oryginalna symulacja na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niedochodowych i jednostek samorządowych od ostatniego miesiąca udostępniliśmy grę integracyjną: Absurdalne mistrzostwa w nieziemskim wariancie zabawy w Budowanie Noszy (Roboczy tytuł tej zabawy jest do korekty – natomiast pokazuje charakter zadania.)
Naszą symulację rekomendujemy na szkoleniach z mentoringu, z rozwiazywania konfliktów i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Oryginalne jej zastosowanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

KATEGORIA GRY:
Tematyka tego zadania: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Rumunia
Czas prowadzenia kompletnej rozgrywki: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 8, maksymalnie 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: hula hop – sztuk dziewięć, klucz nastawny ślimakowy – sztuk sześć, rozszywacze- sztuk trzy, trochę herbatników, paczka brunatnych karteczek, stojak na ręcznik

REFERENCJE
PPHU Miltom Milena Szczepaniak, Zakład Produkcyjno-Handlowy „Elektro-Plast” Sp. z o.o., Ekobel Schallschutz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Centrum Diagnostyki Znamion Barwnikowych, P.P.H.U. LBC Leon Bogdan Całka, LABO PRINT Krzysztof Fryc, Wiesław Niedzielski, OFFICE SYSTEM sp. z o.o., Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Konstantynowo, Politechnika Poznańska, Miasto Poznań, Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie, Fundacja Kultura Tutaj Obecna , Fundacja Twoje Serce w Twoich Rękach , Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, Stowarzyszenie „Miasto dla Ludzi”, Stowarzyszenie Klub Jeździecki LEGIA KOZIELSKA, Stowarzyszenie Mieszkańców Domków Fińskich Jazdów, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była także wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Rybołówstwo”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy niniejsze pozycje książkowe:

 • Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
 • Winston Churchill. Lider. 25 lekcji przywództwa dla odważnych menedżerów-Alan Axelrod
 • Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym-Małgorzata Bartosik-Purgat
 • Prawnicy przyszłości-Richard Susskind
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Lekcje warte miliardy dolarów. Niewybaczalne porażki biznesowe i co z nich wynika-Paul B. Carroll, Chunka Mui
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Nowe Piekuty, pałac Malachit, ulica Miedziowa 58
  Cena kursu: 1100 PLN netto. Proponujemy opcję płatności w ratach – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie programu zawarty jest obiad. Przystawka: Carpaccio z łososia. Zupa: Barszcz czerwony solo. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .