Ciekawa gra na szkolenia team building – certyfikacja

Informujemy, że w naszej bibliotece symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od kolejnego miesiąca udostępniliśmy grę biznesową: Wieloosobowe mistrzostwa w autorskim wariancie gry w Bungee Run (Wstępna nazwa tej gry jest dopiero tymczasowy – ale oddaje przebieg ćwiczenia.)
Powyższą grę stosujemy na warsztatach z technik uczenia się, z asertywności oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Typowe jej zastosowanie to Kursy w Akademii Coacha.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tego zadania: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Japonia
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: rowerek biegowy-jeździk – sztuk sześć, pojemnik – sztuk trzy, klej w sztyfcie- sztuk sześć, trochę herbaty owocowej, paczka pomarańczowych zakreslaczy, mata stołowa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
INEX SYSTEM sp. z o.o., Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk, RBB – Stal J. Borusiak Spółka Komandytowa, „DAGAT-ECO” P. Gulczewski, A. Torka, D. Gulczewska, M. Kupczak Spółka jawna, „FKS” Okucia Okienne i Drzwiowe Spółka z organiczoną odpowiedzialnością, PROPART Sp. z o.o., Wielobranżowe P.P.H.U. Meblech – Lech Baś, Gmina Pleszew, Gmina Brudzew, Powiat kolski, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wielkopolskiej, Miejskie Centrum Kultury, Centrum Rehabilitacji Im. prof. Mariana Weissa, Zakład Opieki Zdrowotnej, Oddział Wczesnej Diagnostyki i Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Neurozwojowymi i Motorycznymi , Fundacja PSW Promocji Sztuki Współczesnej, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6″, Stowarzyszenie „Praska 30″, Stowarzyszenie Integracyjne „Jutro Jest”, Stowarzyszenie Polskiej Młodzieży Muzycznej, Edukacja, Kultura, Sport”, „Towarzystwo Zwalczania , ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Biznes i technologia”

LEKTURY:
Instrukturom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy te pozycje książkowe:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Wszechstronny lider-Rob Kaiser, Bob Kaplan
 • Rozwój nowego produktu-Ireneusz Rutkowski
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Lider w każdym z nas. Model powszechnego przywództwa-Horst Bergmann
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Strzelce, motel Dwór Senator, ulica Krasińskiego 48
  Koszt licencji: 1100 złotych brutto. Dajemy opcję płatności w ratach – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Wędzony filet z łososia z sosem miodowo musztardowym. Zupa: żurek staropolski w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Schab w sosie węgierskim z ziemniakami gotowanymi i surówką z białej kapusty . Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.